ASK Hedeland
Motorsportens hjemmebane

 

Hver er tilmeldt til træningsløb?

Her kan se hvem der er til medlt til vores gokart løb på Roskilde Racing Center.

Alle arrangement er er valgt     
 

Arrangement Klasse Kartnr. Deltager Klub
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Anden klasser 36 Frederik Jakobsen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Cadett Junior 2 Mathias SL Jensen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Cadett Junior 15 Benjamin Toft ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Cadett Junior 29 Lauritz Sachse ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Cadett Junior 42 Mads  Nielsen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Cadett Junior 47 Magnus Lundstrøm ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Cadett Junior 55 Bertram Sachse ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Cadett Junior 87 Niklas Vejen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Cadett Junior 111 Louise Engelhardt ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Cadett Junior 144 Louie Thisted ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Cadett Mini 25 Jeppe Holtemann Madsen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Cadett Mini 64 Fredrik Alexander Myrner-Høst ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Cadett Mini 76 Joshua Schmidt Ory-Westenbech ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 DASU KZ 46 Knud-erik Kristensen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 DASU KZ 50 Jens Peter Erichsen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 DASU KZ 58 Daniel Jensen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 DASU KZ XL 22 Oliver Tiedebøhl ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 DASU KZ XL 36 Henrik Henriksen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 DASU KZ XL 81 Ove Christensen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 DASU KZ XL 133 Michael Kastaniegaard ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 DASU KZ XL 136 Morten Gammelby ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 DASU KZ XL 228 Jonas Hansen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax DD2 31 Martin Bertelsen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax DD2 66 Martin Riisberg ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax DD2 73 Lui Mortensen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax DD2 77 Anders Skall Søby Nielsen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax DD2 999 Mikkel Bærensen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax DD2 XL 66 Martin Riisberg ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax DD2 XL 98 Jacob Skallergård ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax DD2 XL 107 Henrik Bach Hansen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax Junior 10 Nikolai  Fleck ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax Junior 20 William Rasmussen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax Junior 49 Carl Borggaard Other
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax Junior 59 Marcus Krøyer ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax Junior 91 Mathias Granslev ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax Junior 110 Lukas Gammelgaard ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax Junior 222 Alexander Wennecke ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax Mini 10 Freya Normann ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax Mini 155 Sebastian N.Stennicke Larsen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax Senior 14 Fillip Normann ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax Senior 22 Phillip Jepsen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax Senior 33 Benjamin Eshington ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax Senior 123 Kasper Bærensen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Rotax Senior 275 William Wennecke ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Senior 125 (incl Rotax) 39 Nicklas Moerck ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Senior 125 (incl Rotax) 45 Magnus Jensen ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Senior 125 (incl Rotax) 69 mark  Borel ASKH
Klubmesterskab 1 - 20. april 2019 Senior 125 (incl Rotax) 222 Anton Schou ASKH
Klubmesterskab 1 - 29. juni 2019 Rotax Senior 33 Benjamin Eshington ASKH